3 çiftimizde bizi tercih etti, bazı şeyler tesadüf değildir!

Kır Düğünü

Kır düğünlerinin yükselen değeri Cumhuriyetköy de 2007 yılından bu yana eşsiz ferah mekanımızda sizlerden aldığımız destek ile sektördeki 30 yıllık tecrübemizle, tüm yenilik ve gelişmere açık ,sizlerin memnuniyetini esas alıp  kaliteli ,samimi ve profesyonel  hizmet sunabilmenin mutluluğunu taşıyoruz…

Ayşe Teyze, güler yüzlü ekibiyle her zaman çiftin isteklerini yerine getirmeye ilke edinmiş bir mekan! Bu özelliğiyle de yıllardır İstanbullu çiftler arasında oldukça popüler durumda. Sunduğumuz birbirinden güzel hizmet ve avantajlarla ise çiftlerimizin bahçemizden memnun ayrıldığınının en büyük kanıtı 10. ve 15 yıllarımızda yaptığımız davetlere yıllar sonra bile kendi evlerine gelir gibi rahatlıkla,istekli ve hatta çocuklarıyla katılmalarıdır.Çok nadir işletmeye nasip olan bu duyguyu bize yaşattıkları için onlara gönülden teşekkür ediyoruz.

30 yıllık deneyim

Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda seçebilecekleri iki farklı davet alanına sahibiz. Bahçemize girdiğiniz andan itibaren büyüleyici orman manzarası eşliğinde harika bir kır düğünü konsepti ile karşılaşıyorsunuz. Yemyeşil çimler ve ağaçlarla kaplı, alabildiğine geniş olan bu alanda 600 misafirinizi ağırlayabiliyoruz. Rahatlıkla dans edebileceğiniz ahşap pistimizi de unutmayalım! Kır bahçemizin yanı sıra serin, yağmurlu havalar veya kış düğünleriz için 200 kişi kapasiteli kapalı alanımız da bulunuyor.Otoparkımız 80 araçlık Gerçek bir kır düğünü keyfi yaşatmak için bahçemizin de içinde bulunduğu muhteşem doğadan ilham aldık. Doğallığı ve özgünlüğü yansıtan rustik ögeleri; hasır, ahşap, kütük vb. detayları kullandık. Tümüyle beyazın zarafetinden yararlandığımız bahçemizde dilerseniz farklı renklerde masa-sandalye süslemesi de gerçekleştirebiliyoruz. Ormanın içinde, adeta bir peri masalını yaşarmışçasına ‘Evet!’ diyeceğiniz nikah alanını özenle hazırladık.Enfes doğa ve orman manzarası tüm ihtişamı sağlıyor olsa da ufak ayrıntılar serpiştirerek Ayşe Teyze kır düğünü davet alanına benzersiz bir hava kattık. Lezzetlerimizde o kadar iddialıyız ki başka bir catering firması aramakla vakit kaybetmenizi dahi istemiyoruz! Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı menülerimiz hünerli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanıyor ve masalarınıza sıcak sıcak servis ediliyor. Mevcut menülerimizle alakalı içinize sinmeyen bir şeyler olduğunda değişiklik yapabileceğimiz gibi bütünüyle yeni bir menü de oluşturabiliyoruz. Çocuk, vegan vb. gibi misafirleriniz için özel menülerimizle de yardımcı oluyoruz.

Önemini biliyoruz  En özel günleriniz için buradayız